Emlak

Hakkımızda

Erbil gayrimenkul, ERBİL'de konut satışı ve kiralama konusunda uzmanlaşmıştır.

Emlak piyasası .

2014 yılında kurulan şirketin ana faaliyet konusu, müşteri için kişisel satın alma ve kiralama çözümleri sunmaya odaklanırken, aynı zamanda şeffaf iş uygulamaları sağlamaya ve en yüksek kalitede hizmet sunmaya kendini adamıştır.

Erbil Emlak yalnızca, saygın Erbil merkezli geliştiriciler ve ev sahipleri ile ortaklaşa çalışır, bu da bazı durumlarda özel anlaşmamız olduğu için rekabetçi fiyatlarla kaliteli mülklere dönüşür.

 

Neden en büyük rızanızla sadece deneyimli bir acenteye güvenmelisiniz!

İster ilk satın alımınız olsun, ister birden fazla birim arayan deneyimli bir profesyonel olun, emlakçılar söz konusu olduğunda HARKO ilk tercihiniz olmalıdır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce mülk, kapsamlı bilgimiz, deneyimli acentelerimiz ve güvenebileceğiniz itibarımızla, aradığınız mülkü bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Bir emlak aramaya başlıyorsanız, HARKO Emlak, hayalinizdeki emlak alımını gerçeğe dönüştürmek için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmete sahiptir. Aradığınız ne tür bir ev olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılama seçeneğimiz var.

 

Hizmet

*  Emlak Satışı

*  Preperty Kiralama.

*  Ev Satışı

*  Evinizi Satmak.

İnsanların mülklerini satmalarına yardımcı olma konusundaki uzun yıllara dayanan deneyimimizle amacımız, mülkünüzü mümkün olan en hızlı sürede ve mevcut en iyi fiyata satmaktır!

 

Servisimiz

Sadece karşılamakla kalmayacak, beklentilerinizi aşacak! Satış sürecinin her adımında yardım sunarak, faaliyet gösterdiğimiz her yerde en çok satan acenteler olmamızı sağlayan yenilik ve pazarlama tekniklerimizle gurur duyuyoruz.

Ev veya Daire Almak ve Kiralamak

  • 0750 140 10 00
  • 0750 140 10 00
  • info@harkogroup.com