FSS Güvenlik Şirketi Hakkında

FSS Güvenlik Şirketi Hakkında.

Frias Secuirty Service 2014 Yılında kurulmuştur Kuzey Irak ve Güney Irak geneli faliyet göstermektedir.

Yönetim ekibimiz, yüksek kurumsal standartlarımızı oluşturan ve sürdüren son derece deneyimli, eski Ordu liderleri tarafından yönetilmektedir. Kendini işine adamış ekip liderlerimiz, aşağıdakiler de dahil olmak üzere, müşterileri tüm ortamlarda korumak için gerekli bilgi ve deneyime sahip, yüksek düzeyde eğitimli ve güvenilirdir:

►  Ofis binası/konut güvenliği

► Risk taşıma

► Yakın koruma özel güvenlik; ve

►  Site güvenliği.

Son teknoloji ürünü kontrol odamızda, operasyon personelimiz erişim kontrolünün gerekli olduğu tüm alanları gerçek zamanlı olarak izleyebilir. Kontrol odası, yılın 365 günü, günün 24 saati görevlidir ve korumalarımızla her zaman iletişim halindedir. Ek olarak, kontrol odası tüm araçlarımızı ve müşterilerimizi gelişmiş bir takip sistemi aracılığıyla takip ederek müşteri güvenliğini sağlama yeteneğimizi geliştiriyor. Tüm sürücülerimiz eğitimli ve sertifikalıdır, yerel gelenek ve görenekler hakkında kapsamlı bilgiye sahiptir ve faaliyet gösterdiğimiz alanların coğrafyasına yakından aşinadır.

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, müşterilerin özelliklerine göre özelleştirilmiş güvenlik paketleri sağladık. Disiplinli ve amaca yönelik olarak abartısız bir şekilde profesyonel hizmet sunumumuz, müşterilerimizi ve mülklerini güvenli ve emniyetli tutma konusunda son derece başarılı olmuştur. Ayrıca Harko Güvenlik Şirketi, sektörünüzde firmanızı ön plana çıkaracak ve size caydırıcılıktan fazlasını sağlayarak firmanıza değer katacak detaylara odaklanır; şirketinizi rekabette öne çıkaracak ilk izlenimi ve müşteri hizmetini sağlayacağız.

Hasa Güvenlik Hizmetleri'nde bizi arayın ve sunduğumuz hizmette nasıl fark yarattığımızı size gösterelim.

Güvenlik Görevlisi Hizmetleri - 7 / 24

Bekçi hizmetlerimiz her türlü işletme için 24 saat hizmet vermektedir. Mülk yönetim firmalarından şantiyelere kadar çeşitli şirketlere hizmet veriyoruz.

Hasa Güvenlik Hizmetleri, her an güvenlik görevlisi sağlama yeteneğine sahiptir. Harko çalışanları, tamamen üniformalı ve işi doğru yapmak için gerekli araçlarla donatılmış, müşteri odaklı profesyonellerdir. Muhafız gücümüz, güvenlik politikası ve prosedürleri konusunda iyi eğitimlidir. Ayrıca, müşterileriniz üzerinde olağanüstü bir ilk izlenim bırakarak üstün müşteri hizmeti sunmak üzere eğitilmişlerdir. Güvenlik görevlilerimizi caydırmaktan, tespit etmekten ve raporlamaktan daha fazlasını yapacak şekilde eğitiyoruz. Onları konsiyerj, resepsiyonist ve şirketinizin temsilcisi olmaları için eğitiyoruz. Her memurun şirketimizin genel müdür yardımcısına ulaşan bir emir komuta zinciri vardır.

Misyon, Vizyon ve Temel Değerler.

Hasa Güvenlik'in misyonu, güven ve güvene dayalı en yüksek kalitede profesyonel özel güvenlik hizmetleri sunarak müşterilerimizin özel ve özelleştirilmiş güvenlik ihtiyaçlarını aşmaktır.

Hasa Güvenlik Acenteliği'nin vizyonu, müşterilerimizin beklentilerini aşarak ve her çalışana değer vererek müşteri-kurum iş ortaklıkları yaratarak sektördeki en profesyonel güvenlik lideri olmaktır.

Aşağıdaki Değerlere inanıyoruz:

Ø  Tüm müşterilere onurlu ve saygılı davranın

Ø  Dürüstlük ve Sadakat

Ø  Mesleki Davranış

Ø  Kaliteli Müşteri Hizmetleri

Ø  PSIRA gerekliliklerini ve Ulusal Mevzuatları Destekleyin

Hizmet teklifi

İyi eğitimli, donanımlı ve motive personel tarafından yürütülen çeşitli hizmetler sunuyoruz. Saatlik olarak hat amirleri tarafından izlenirler. Hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir:

Koruma Güvenlik Hizmeti:

1. Koruma (Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlileri)

2. Özel soruşturmalar

3. V.I.P Koruması, Yakın koruma veya özel hizmetler

4. Güvenlik Görevlisi (Köpek bakıcılı Güvenlik Görevlisine ihtiyacınız varsa)

5.Banka güvenliği

6. Eski Hizmet Adamları

7. Mobil Ekip

8. Eskort Görev Muhafızları

9. Bayan Arayıcılar ve Denetçiler

10. Güvenlik Planlaması ve Tavsiyesi

11. Etkinlikler

Personel Alımı

Personel işe alma ve yerleştirme ile ilgili olarak bir şirket politikası, aşağıdakiler gibi kritik işveren yönüne güçlü bir vurgu yapar:

1. Uygun ilgili eğitim standardı ve deneyimi

2. Uygun yaş

3. Fiziksel uygunluk

4. Promosyon ve motivasyon yönleri

5. PSIRA'ya (Özel Güvenlik Sektörü Düzenleme Kurumu) Kayıt

6. Güvenlik izinleri

7. Güvenlik Eğitimi Sertifikalarına sahip olmak.

8. Personel, sayısal, bilgisayar okuryazarı ve Kürtçe ve operasyon alanında yaygın olarak kullanılan diğer resmi dillerde okuma, yazma ve iletişim kurabilmelidir.

9. Yönetim ve denetçiler, Kürtçe okuyup yazabilmeli, matematiksel rakamları anlayabilmeli ve bilgisayar okuryazarı olmalıdır.

10. Tüm personel, müşterilerimizin imajına uygun (gerekirse) üniformalıdır.

11. Tüm personel, göreve başlama ve tazeleme eğitim programlarından geçmelidir.

12. Personele şantiyelerin yanında ulaşım ve konaklama sağlanacaktır.

  • 0750 140 10 00
  • 0750 140 10 00
  • info@harkogroup.com